Заліщики людина року.


Журі популярного на Тернопільщині конкурсу «Людина року», який проходить уже протягом понад півтора десятка років, назвало лауреатів за 2019 рік. Одним з десяти переможців, який за підсумками минулого року удостоївся такої високої нагороди, став оборонець Донецького аеропорту, кавалер ордена «За мужність» ІІІ ступеня Віталій Зварич.

Віталій Зварич один з тих легендарних оборонців летовища, який вийшов живим зі справжнього пекла. Він служив в 90-му батальйоні 81-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ — підрозділі, який комплектувався виключно з добровольців, що самі прийшли до військкоматів. Перебував на території аеропорту в один із найдраматичніших періодів оборони, коли обстріли ворога велися цілодобово, а бої були чи не найзапеклішими за весь період війни. Він одним з останніх виходив з Донецького аеропорту. Група снайперів, до якої входив Віталій, перебувала в пожежному депо, за кілька сотень метрів від термінала, й мала завдання прикривати своїх у терміналі та метеовежі. Вийшов з аеропорту 23 січня вже після того, як основні сили покинули територію летовища.


https://poglyad.te.ua/personaliyi/kiborga-vitaliya-zvarycha-vyznano-lyudynoyu-roku-2019-na-ternopilshhyni.html?fbclid=IwAR2OW3gyHovS4tk40OQYc_lCLYJAuswZQInSoScq4rRNCwyIi9FmMcWVqmY
Поділитись на Google Plus

Автор zalmisto@gmail.com

0 Коментарів:

Дописати коментар